Hur kan vi hjälpa?

Fråga oss mer om hur du skyddar din e-kommunikation och e-tjänster!

Möt laget

Jari

Holmborg

CEO

+358 9 6850 3216

+358 400 444 830

jari.holmborg@deltagon.com

Jussi

Ranta

Vice President, Business Development

+358 9 6850 3233

+358 40 573 5489

jussi.ranta@deltagon.com

Jyri

Vikström

Sales Director, International Trade

+358 9 6850 3235

+358 40 766 0050

jyri.vikstrom@deltagon.com

Patrik

Pompeius

Sales Manager, Sweden

+46 8 1241 0243

+46 708 300 870

patrik.pompeius@deltagon.com

Fredrik

Stenström

Sales Manager, Sweden

+46 8 1241 0253

+46 76131 4555

fredrik.stenstrom@deltagon.com

Johan

Godenhjelm

Sales Manager, Finland

+358 9 6850 3234

+358 40 669 0881

johan.godenhjelm@deltagon.com

Toni

Holmborg

Sales Manager, Finland

+358 9 6850 3238

+358 40 562 4543

toni.holmborg@deltagon.com

Jarkko

Suomela

Sales Manager, Finland

+358 9 6850 3231

+358 40 482 3862

jarkko.suomela@deltagon.com

Teemu

Suuronen

Security Sales Engineer

+358 9 6850 3237

+358 40 641 2244

teemu.suuronen@deltagon.com

Helsinki (HQ)

Österviksgatan 22 a

FI-00210 Helsingfors, Finland

E-post: info@deltagon.com

Tel: +358 9 6850 320

Support

E-post: servicedesk@deltagon.com

Tel: +358 9 6850 3222

Stockholm

Vasagatan 36, 4 tr

11120 Stockholm, Sweden

E-post: forsaljning@deltagon.se

Tel: +46 8 124 10 241

Support

E-post: servicedesk@deltagon.com

Tel: +46 8 124 10 242

International sales

Sales

E-post: international.sales@deltagon.com

Tel: +358 9 6850 320

Support

E-post: servicedesk@deltagon.com

Tel: +358 9 6850 3222

Kontakta oss

Har du några frågor? Vill du ha mer information eller en mer detaljerad presentation? Vänligen lämna dina kontaktuppgifter och vad din fråga gäller så återkommer vi till dig.