Hur kan vi hjälpa till?

Fråga oss mer om hur du skyddar din e-kommunikation och e-tjänster!

Möt laget

Jari

Holmborg

CEO

+358 9 6850 3216

+358 400 444 830

jari.holmborg@deltagon.com
Skicka säker e-post

Patrik

Pompeius

Country Manager, Sweden

+46 8 1241 0243

+46 708 300 870

patrik.pompeius@deltagon.com
Skicka säker e-post

Jyri

Vikström

Vice President, Sales

+358 9 6850 3235

+358 40 766 0050

jyri.vikstrom@deltagon.com
Skicka säker e-post

Fredrik

Stenström

Sales Manager, Sweden

+46 8 1241 0253

+46 76131 4555

fredrik.stenstrom@deltagon.com
Skicka säker e-post

Cecilie

Andersen

Sales Manager, Norway

+47 980 66 235

cecilie.andersen@deltagon.com
Skicka säker e-post

Johan

Godenhjelm

Sales Manager, Finland

+358 9 6850 3234

+358 40 669 0881

johan.godenhjelm@deltagon.com
Skicka säker e-post

Toni

Holmborg

Sales Manager, Finland

+358 9 6850 3238

+358 40 562 4543

toni.holmborg@deltagon.com
Skicka säker e-post

Teemu

Suuronen

Security Sales Engineer

+358 9 6850 3237

+358 40 641 2244

teemu.suuronen@deltagon.com
Skicka säker e-post

Espoo, Finland (HQ)

Tekniikantie 4 B

02150 Espoo, Finland

E-post: info@deltagon.com

Tel: +358 9 6850 320

Support

E-post: servicedesk@deltagon.com

Tel: +358 9 6850 3222

Stockholm, Sweden

Vasagatan 36, 4 tr

11120 Stockholm, Sweden

E-post: forsaljning@deltagon.se

Tel: +46 8 124 10 241

Support

E-post: servicedesk@deltagon.com

Tel: +46 8 124 10 242

Oslo, Norway

Tollbugata 8 B

0152 Oslo, Norway

E-post: sales@deltagon.com

Support

E-post: servicedesk@deltagon.com

Tel: +358 9 6850 3222

International sales

Sales

E-post: international.sales@deltagon.com

Tel: +358 9 6850 320

Support

E-post: servicedesk@deltagon.com

Tel: +358 9 6850 3222

Kontakta oss

Har du några frågor? Vill du ha mer information eller en mer detaljerad presentation? Vänligen lämna dina kontaktuppgifter och vad din fråga gäller så återkommer vi till dig.