Miten voimme auttaa?

Kysy meiltä lisää sähköisen viestinnän ja asioinnin suojaamisesta!

Tutustu tiimiimme

Jari

Holmborg

CEO

09 6850 3216

0400 444 830

jari.holmborg@deltagon.com
Lähetä suojattu sähköposti

Jyri

Vikström

VP Sales

09 6850 3235

040 766 0050

jyri.vikstrom@deltagon.com
Lähetä suojattu sähköposti

Johan

Godenhjelm

Sales Manager, Finland

09 6850 3234

040 669 0881

johan.godenhjelm@deltagon.com
Lähetä suojattu sähköposti

Toni

Holmborg

Sales Manager, Finland

09 6850 3238

040 562 4543

toni.holmborg@deltagon.com
Lähetä suojattu sähköposti

Teemu

Suuronen

Security Sales Engineer

09 6850 3237

040 641 2244

teemu.suuronen@deltagon.com
Lähetä suojattu sähköposti

Patrik

Pompeius

Country Manager, Sweden

+46 8 1241 0243

+46 708 300 870

patrik.pompeius@deltagon.com
Lähetä suojattu sähköposti

Fredrik

Stenström

Sales Manager, Sweden

+46 8 1241 0253

+46 76131 4555

fredrik.stenstrom@deltagon.com
Lähetä suojattu sähköposti

Cecilie

Andersen

Sales Manager, Norway

+47 980 66 235

cecilie.andersen@deltagon.com
Lähetä suojattu sähköposti

Espoo, Suomi (HQ)

Tekniikantie 4 B

02150 Espoo, Finland

Sähköposti: info@deltagon.com

Puh. 09 6850 320

Tuki

Sähköposti: servicedesk@deltagon.com

Puh. 09 6850 3222

Tukholma, Ruotsi

Vasagatan 36, 4tr

11120 Stockholm, Sweden

Sähköposti: forsaljning@deltagon.se

Puh. +358 9 6850 320

Tuki

Sähköposti: servicedesk@deltagon.com

Puh. +46 8 124 10 242

Oslo, Norja

Tollbugata 8 B

0152 Oslo, Norway

Sähköposti: info@deltagon.com

Tuki

Sähköposti: servicedesk@deltagon.com

Puh. +358 9 6850 3222

International sales

Myynti

Sähköposti: international.sales@deltagon.com

Puh. +358 9 6850 320

Tuki

Sähköposti: servicedesk@deltagon.com

Puh. +358 9 6850 3222

Ota yhteyttä

Heräsikö sinulle kysymyksiä? Haluatko lisätietoa tai tarkemman esittelyn? Jätä yhteystietosi, niin palaamme asiaan.